Kurumsal

HAKKIMIZDA

Yılları Aşan Tecrübe İle Sektörde En İyisi

Firmamız bağlantı elemanları üzerine faaliyetlerine 1985 yılında başlamıştır.
Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimizle müşterilerimize en kısa zamanda en kaliteli hizmeti sağlamak öncelikli hedefimizdir.
Karaköy, Ümraniye ve Pendik merkez olmak üzere üç şubemiz mevcuttur.
Firmamız ithalatçı firma olmasının yanında ayrıca yerli üretim fabrikası da mevcuttur.
Paslanmaz civata da Türkiye çapında lider konumda olan firmamız, bütün bağlantı elemanlarında da başarılı bir konumdadır.
Paslanmaz inox civatalar 304-316 kalite vidalar, imbuslar , prinç ürünler ,saplamalar, 8.8-10.9-12.9 kalite ürünler, özel ürünler, hırdavat malzemeleri, dübel çeşitleri vb. gibi tüm bağlantı elemanlarına hakimdir.
Firmamız ISO 9001-2000 kalite standartlarına sahiptir.
Bu amaçla firmamız hammadde ile başlayıp, üretimin son şekline varana kadar olan süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

SINCE 1985

Kalite Politikamız

Personelimiz, ekip çalışması anlayışı ile tüm iş süreçlerinin geliştirilmesinde Önemli bir rol oynamaktadır. Bizler, başarılı olmanın yolunun Müşteri memnuniyetine dayandığının farkındayız.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için tüm operasyonlarımızı “süreç yönetimi” mantığı ile sürekli olarak ölçecek ve geliştireceğiz.

Kuruluşumuzdaki gelişmenin sağlanabilmesi için en önemli kaynağımız Olan personelimizin motivasyonunu daima yüksek tutacak ve onların Kişisel gelişimlerine sürekli olarak katkıda bulunacağız.
Başarı yolunda rehber olarak seçtiğimiz “ıso 9001” kalite yönetim sisteminin Tüm ilkelerine bağlı kalacak ve sistemimizin etkinliğini değişen şartlara Uygun olarak sürekli geliştireceğiz.
Bu sayede, hizmet verdiğimiz alanda ulusal bir marka olup, ülke kalkınmasında Etkin bir rol oynamak tüm personelimizin en büyük hedefi olacaktır.

YÜKSEK REKABET GÜCÜ

FUARLAR